RL80E102MDN1KX
CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
RL80E102MDN1KX
RL80E102MDN1KX Hakkında
Nichicon RL80E102MDN1KX, 1000µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, 6mOhm ESR değeri sayesinde düşük empedans sağlar. Through-hole radial montaj türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 100 kHz'de 6.1A, 120 Hz'de 610mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve coupling uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V