RL1N1500F
DIODE GEN PURP 1500V 1A A405
Seri / Aile Numarası
RL1N1500F
RL1N1500F Hakkında
RL1N1500F, Rectron USA tarafından üretilen 1500V reverse voltage kapasitesine sahip hızlı kurtarma diyotudur. 1A ortalama doğrultulanmış akım ile tasarlanan bu bileşen, 300ns reverse recovery time özellikleri sayesinde hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. ±55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, power supply devrelerinde, inverted circuits'te ve yüksek voltaj uygulamalarında doğrultma işlevi görmektedir. Through hole montaj tipi ve axial paket yapısı ile standart PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 300 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package A-405
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 500 mA