RKD2A60D50P
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
RKD2A60D50P
RKD2A60D50P Hakkında
Carlo Gavazzi RKD2A60D50P, 50A yük kapasitesine sahip çift kanallı SPST-NO (1 Form A) solid state relay'dir. 4-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilebilen bu cihaz, 42V ile 660V arasındaki AC yükleri anahtarlamak için tasarlanmıştır. Zero Cross optoimizasyonu ile geliştirilmiştir ve AC motor kontrolleri, ısıtma elemanları, aydınlatma sistemleri ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılır. Soğutmalı Hockey Puck metal kasa içinde sağlanan komponent, panel montajı için uygun olup vida terminal bağlantıları sunmaktadır. Aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Load Current 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 42 V ~ 660 V