RJS6005TDPP-EJ#T2
RECTIFIER, SCHOTTKY, 1 PHASE, 15
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
RJS6005TDPP
RJS6005TDPP-EJ#T2 Hakkında
RJS6005TDPP-EJ#T2, Rochester Electronics tarafından üretilen 1 faz Schottky doğrultucu diyottur. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 600V maksimum ters voltajda çalışır. TO-220-2 through-hole paketinde sunulan diyot, düşük ileri voltaj düşüşü (1.8V @ 15A) ve 15ns ters kurtarma süresi ile karakterizedir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu hızlı kurtarma diyotu, güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. 10µA @ 600V ters sızıntı akımı ile elektrik verimliliği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 15 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220FP-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 15 A