RJS6004TDPP-EJ#YJ1
DIODE SCHOTTKY TO220FP
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
RJS6004TDPP
RJS6004TDPP-EJ#YJ1 Hakkında
RJS6004TDPP-EJ#YJ1, Renesas Electronics tarafından üretilen Silicon Carbide Schottky diyottur. TO-220-2 Full Pack paketinde sunulan bu bileşen, 10A DC ortalama doğrultulmuş akım ve 600V ters gerilim derecelendirilmesine sahiptir. Forward voltajı 10A'de 1.8V'dur. Sıfır reverse recovery time (trr) ile karakterize edilen bu Schottky diyot, anahtarlama uygulamalarında düşük iletkenim kaybı ve hızlı anahtarlama süresi sağlar. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Through Hole montaj tipi ile baskı devrelerine direk entegrasyona uygundur. Power supply koruma, doğrultma ve temel enerji dönüştürme devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Dikkat: Bu parça obsolete (üretilmiyor) durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package TO-220FP-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 10 A