RJA102M1CBK-1016S
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RJA102M1CBK
RJA102M1CBK-1016S Hakkında
RJA102M1CBK-1016S, SURGE tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olup, ±20% toleransa ve 2000 saat ömrü (105°C'de) ile gelir. -55°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 120 Hz'de 560 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V