RJA101M1EBK-0611S
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RJA101M1EBK
RJA101M1EBK-0611S Hakkında
RJA101M1EBK-0611S, SURGE tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial can tipi kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 142 mA ripple akımı (120 Hz) kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir komponenttir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 142 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V