RIM-OAC24A
AC OUTPUT MODULE 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RIM-OAC24A
RIM-OAC24A Hakkında
RIM-OAC24A, NTE Electronics tarafından üretilen 24VDC giriş voltajına sahip AC çıkış modülüdür. Bu G/Ö röle modülü, 14mA giriş akımı ve 50mA çıkış akımı ile çalışmaktadır. 280VAC çıkış voltajı sağlayan bu bileşen, endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri, HVAC uygulamaları ve elektriksel anahtar kontrol devrelerinde kullanılır. Düşük giriş akımı gereksinimleri, mikrodenetleyici ve PLC çıkışları tarafından doğrudan kontrol edilebilmesini sağlar. Siyah renkli kasa, profesyonel panel montajı için uygun tasarımlanmıştır.
Color Black
Current - Input 14 mA
Current - Output 50mA
Part Status Active
Type AC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 280VAC