RIM-OAC24
AC OUTPUT MODULE 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RIM-OAC24
RIM-OAC24 Hakkında
RIM-OAC24, NTE Electronics tarafından üretilen AC çıkış modülüdür. 24VDC giriş voltajını 140VAC çıkış voltajına dönüştüren bu röle modülü, 14mA giriş akımı ve 50mA çıkış akımı ile çalışır. Kontrol ve koruma uygulamalarında, endüstriyel otomasyon sistemlerinde, HVAC sistemlerinde ve güç dağıtım devreleri için kullanılan G/Ç arayüz modülüdür. Siyah renkte üretilen modül, standart DIN raylara monte edilebilir ve aktif üretim statüsündedir.
Color Black
Current - Input 14 mA
Current - Output 50mA
Part Status Active
Type AC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 140VAC