RHS1C561MCN1GS
CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RHS1C561MCN1GS
RHS1C561MCN1GS Hakkında
Nichicon RHS1C561MCN1GS, 560µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu SMD tipi bileşen, düşük ESR (14mOhm) ve yüksek ripple current özellikleri ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür ömür 105°C'de tasarlanmıştır. 100 kHz'de 4.95A ripple current kapasitesine sahiptir. General purpose uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.95 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 495 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V