RH2V2-UDC12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Üretici
IDEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RH2V2-UDC12V
RH2V2-UDC12V Hakkında
RH2V2-UDC12V, IDEC tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olup maksimum 10A akım anahtarlaması yapabilir. 150 mA coil akımı gerektiren non-latching tipi röle, 20 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. 240VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama gerilimleri destekler. -25°C ile 70°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. PC pin terminasyon stili ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. İletişim sistemleri, endüstriyel kontrol, telekomünikasyon ve otomasyonlu cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max