RGP02-17E-M3/73
DIODE GP 1.7KV 500MA DO204AL
Seri / Aile Numarası
RGP02-17E
RGP02-17E-M3/73 Hakkında
RGP02-17E-M3/73, Vishay tarafından üretilen 1.7kV ters voltaj dayanımına sahip standart doğrultucu diyottur. 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 300ns reverse recovery time'a sahip fast recovery tipi diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde gelmekte olup, yüksek voltaj uygulamalarında, AC'den DC'ye dönüşüm devrelerinde ve temel güç kaynağı tasarımlarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışır. Üretim sonlandırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1700 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 300 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1700 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 100 mA