RGC2P60V25C1DM
2P -SSC V IN - 1FC 600V 2X25A 12
Seri / Aile Numarası
RGC2P60V25C1DM
RGC2P60V25C1DM Hakkında
Carlo Gavazzi RGC2P60V25C1DM, 2 kutuplu DPST-NO (Form A) katı hal kontaktörüdür. 25A yükleme akımına sahip olan bu SSR (Solid State Relay), 180-660V AC yük gerilimleri için tasarlanmıştır. 0-10VDC giriş voltajı ile orantılı kontrol özelliği sunarak hassas kontrol uygulamaları için uygundur. Entegre ısı emicili SSR paketinde sunulan komponent, DIN ray ve şasi montajı seçeneklerine sahiptir. Vida terminallerle bağlantı sağlanan cihaz, endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit DPST-NO (2 Form A)
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 0 ~ 10VDC
Voltage - Load 180 ~ 660V