RGC2A60D75GGEDFM
2P -SSC-DC IN-ZC 600V 3X75A 1200
Seri / Aile Numarası
RGC2A60D75GGEDFM
RGC2A60D75GGEDFM Hakkında
Carlo Gavazzi RGC2A60D75GGEDFM katı hal kontaktörü (SSR), 2 kutuplu DPST-NO konfigürasyonda tasarlanmıştır. 5-32VDC giriş voltajı ile 90-660V yük voltajında 75A yük akımını anahtarlamaya yetkindir. Entegre ısıl radyatörlü SSR paketi ile doğrudan DIN ray veya şasi montajına uygun olup, AC zero-cross çıkış özelliği ile aydınlatma, motor kontrol ve ısıtma uygulamalarında endüstriyel ortamlarda kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile düşük kontrol voltajında yüksek yük kapasitesi sağlar.
Circuit DPST-NO (2 Form A)
Load Current 75 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 5 ~ 32VDC
Voltage - Load 90 ~ 660V