RGC2A60D75GGEDF
2P -SSC-DC IN-ZC 600V 3X75A 1200
Seri / Aile Numarası
RGC2A60D75GGEDF
RGC2A60D75GGEDF Hakkında
Carlo Gavazzi RGC2A60D75GGEDF, 2 kutuplu (DPST-NO) katı hal kontaktörü (SSR) olup, 75A yük akımı kapasitesine sahiptir. 5-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen cihaz, 42-660V AC yük gerilimi aralığında çalışmaktadır. Entegre ısı emicili SSR paket tasarımına sahip olan RGC2A60D75GGEDF, sıfır geçiş (zero cross) çıkış türü ile çalışarak ek elektromanyetik gürültüyü minimize eder. DIN ray ve panel montajına uygun vida terminali bağlantı ile sağlanır. Endüstriyel kontrol uygulamaları, motor kontrolü, ısıtma sistemi yönetimi ve AC yük anahtarlaması gereken sistemlerde kullanılır.
Circuit DPST-NO (2 Form A)
Load Current 75 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 5 ~ 32VDC
Voltage - Load 42 ~ 660V