RGC1A23D40KGU
RELAY SSR 32VDC 1PH 230V 40A
Seri / Aile Numarası
RGC1A23D40KGU
RGC1A23D40KGU Hakkında
Carlo Gavazzi RGC1A23D40KGU katı hal rölesi (SSR), SPST-NO konfigürasyonunda tek fazlı AC yükler için tasarlanmıştır. 3-32VDC giriş voltajında çalışan bu kontaktör, 24-240V arasındaki AC çıkış uygulamalarında 40A'e kadar akım anahtarlaması gerçekleştirir. Entegre ısı emici ile birlikte gelen cihaz, DIN ray veya şasi montajı için uygunsuzdur. Zero cross optimi̇zasyonu̇ ile donatılmış olup, endüstriyel kontrol, motor kontrol, ısıtma sistemleri ve AC-DC güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile kurulum sağlanır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 ~ 240V