RFV15TG6SGC9
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
RFV15TG6SGC
RFV15TG6SGC9 Hakkında
RFV15TG6SGC9, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 600V 15A rated general purpose (genel amaçlı) diyottur. Fast recovery diyot teknolojisi ile 50 ns reverse recovery time ve 500 ns'nin altında switching hızı sunar. TO-220-2 through hole paket ile entegrasyon kolaydır. İleri yönde 2.8V @ 15A forward voltage ve 10 µA @ 600V reverse leakage akımı özellikleriyle 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışır. AC/DC güç kaynakları, kontrol devreleri, fotokopi makineleri, lazer yazıcılar ve endüstriyel uygulamalar gibi yüksek güçlü doğrultucu devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ACFP
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.8 V @ 15 A