RFS-6V470ME3#5
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-6V470ME3
RFS-6V470ME3#5 Hakkında
RFS-6V470ME3#5, Elna America tarafından üretilen 47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial through-hole bileşen, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial can kasa tipi ile monte edilir ve aktif parça statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V