RFS-6V331MH4#5
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-6V331MH4
RFS-6V331MH4#5 Hakkında
RFS-6V331MH4#5, Elna America tarafından üretilen 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulur. Radial montaj tipinde through-hole paketlemesi ile gelmektedir. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 290 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V