RFS-6V101MG3#5
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Elna America
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RFS-6V101MG3
RFS-6V101MG3#5 Hakkında
RFS-6V101MG3#5, Elna America tarafından üretilen 100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ve ±20% toleransla tasarlanmıştır. Radial, can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür süresi ve 120 Hz'de 135 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses uygulamaları, filtre devreleri ve güç kaynakları gibi alçak frekanslı uygulamalarda kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V