RFS-50VR47ME3#5
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-50VR47ME3
RFS-50VR47ME3#5 Hakkında
Elna America tarafından üretilen RFS-50VR47ME3#5, 0.47µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu polar kondansatör, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk yerleştirilmesi mümkündür. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 120 Hz'de 9 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, can paket tipinde sunulan bu kondansatör, 85°C'de 1000 saat yaşam ömrüne sahiptir. Ürün, eski teknoloji ürün (obsolete) statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V