RFS-50V102MK9#5
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-50V102MK
RFS-50V102MK9#5 Hakkında
RFS-50V102MK9#5, Elna America tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi kullanılarak PCB'lere monte edilir. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, düşük frekans ripple akımında 1.985A kapasitesine (120 Hz'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. Ses devrelerinde, güç kaynakları, filtre ve zaman sabitleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.985 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V