RFS-50V010MF3#5
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-50V010MF3
RFS-50V010MF3#5 Hakkında
Elna America tarafından üretilen RFS-50V010MF3#5, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1 µF kapasitans değeri ve 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 18 mA ripple current özelliği ile, 120 Hz düşük frekansta çalışma yapabilir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahip olan kondansatör, 1000 saatlik ömür garantisi ile 85°C'de güvenilir performans sağlar. Through-hole montaj türü sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V