RFS-35V221MI6#5
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-35V221MI6
RFS-35V221MI6#5 Hakkında
RFS-35V221MI6#5, Elna America tarafından üretilen radial sorulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220 µF kapasitans değerine ve 35 V nominal voltaja sahip bu komponentin dielektrik toleransı ±20% dir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 550 mA ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, özellikle ses frekansı uygulamalarında (audio) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alçak frekansı uygulamalarında yaygın şekilde tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V