RFS-25V220MF3#5
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RFS-25V220MF3
RFS-25V220MF3#5 Hakkında
Elna America tarafından üretilen RFS-25V220MF3#5, 22 µF kapasitansına ve 25V nominal gerilimine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için tasarlanmış bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) garantisine sahiptir. 120 Hz'de 70 mA ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, analog devreler, güç kaynakları ve ses işleme uygulamalarında filtreleme ve depolama amaçlı olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V