RFN20NS6STL
DIODE GEN PURP 600V 20A LPDS
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
RFN20NS6S
RFN20NS6STL Hakkında
RFN20NS6STL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 600V 20A kapasiteli hızlı iyileşme diyotudur. Surface mount TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu doğrultucu diyot, 1.55V ileriye doğru gerilim düşümü ve 60ns geri kazanım süresi ile karakterizedir. 10µA maksimum ters kaçak akımı ve 150°C maksimum bağlantı sıcaklığı özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, invertör devreleri, motor kontrol sistemleri ve indüktif yüklerin korunması gibi endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 60 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package LPDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.55 V @ 20 A