RF80J331MDN1JT
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Seri / Aile Numarası
RF80J331MDN
RF80J331MDN1JT Hakkında
Nichicon RF80J331MDN1JT, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatörü genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 6.3V çalışma voltajına sahip bu through-hole komponenti, düşük ESR değeri (11mOhm) sayesinde yüksek frekans devrelerde etkili filtreleme ve bypass işlevleri gerçekleştirir. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. 100 kHz'de 3.7A ve 120 Hz'de 370mA ripple akım kapasitesi ile anahtarlamalı güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılabilir. Radial can paketinde sunulan bileşen ±20% toleransa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V