RF80E471MDN1JT
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
RF80E471MDN
RF80E471MDN1JT Hakkında
Nichicon RF80E471MDN1JT, 470µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılan bu through-hole tipi bileşen, 7mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili bir çözüm sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında tasarlanmıştır. Radial, Can paketleme ile sağlanan kondansatör, -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantisinden faydalanır. 100 kHz'de 4.2A ripple akım kapasitesi, 120 Hz'de 420mA ripple akım değeri bulunmaktadır. Güç kaynakları, LED sürücüleri, amplifikatörler ve genel amaçlı düşük voltaj devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V