RF80E101MDN1JT
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V T/H
Seri / Aile Numarası
RF80E101MDN
RF80E101MDN1JT Hakkında
Nichicon RF80E101MDN1JT, 100 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim ile çalışan bu Through Hole tipi kondansatör, düşük ESR değeri (7 mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili kullanılır. 100 kHz'de 4.2A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü garantilenen bu bileşen, genel amaçlı güç yönetimi, filtreler ve beslemeler gibi uygulamalarda kullanılır. Radyal kutu paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V