RF201LAM2STFTR
RF201LAM2STF IS THE HIGH RELIABI
Paket/Kılıf
SOD-128
Seri / Aile Numarası
RF201LAM2STF
RF201LAM2STFTR Hakkında
RF201LAM2STFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek güvenilirlikli fast recovery diyottur. 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle ve 200V maksimum ters voltaj derecesiyle, güç kaynakları, invertörler, switched-mode güç kaynakları ve motor kontrolü uygulamalarında kullanılır. 25 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama karakteristiği sunarak, anahtarlama kayıplarını minimize eder. Surface mount SOD-128 paketinde, -40°C ile +150°C junction sıcaklık aralığında çalışır. 870 mV forward voltage @ 2A ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-128
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDTM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 2 A