RF1V-5A1BL-D24
RELAY GEN PURPOSE 6PST 6A 24V
Üretici
IDEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RF1V-5A1BL
RF1V-5A1BL-D24 Hakkında
IDEC RF1V-5A1BL-D24, 24VDC bobinli genel amaçlı 6PST (6 Form A + Form B) konfigürasyonunda çalışan elektromanyetik röledir. 6A kontakt kapasitesine sahip bu röle, endüstriyel kontrol, otomasyon ve güvenlik uygulamalarında kullanılır. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemesi ile 250VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirir. 20ms işletme ve açılma zamanına sahiptir. Aydınlatılı gösterge özelliği sayesinde rölenin durumunu görsel olarak takip edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu ürün, through-hole montajı için PC pin terminasyonlu tasarlanmıştır. 18VDC ve 2.4VDC sırasıyla rölenin çalışma ve bırakma voltajlarıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max