REC16M25-201
16MM MANUAL ENCODER, SINGLE SHAF
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
REC16M25
REC16M25-201 Hakkında
REC16M25-201, Nidec Copal Electronics tarafından üretilen 16mm çaplı manuel optik enkodördür. PCB montajı için Through Hole terminasyon ile tasarlanan bu komponent, 6mm çaplı düzleştirilmiş şaft aktuatörü kulllanır. Voltaj çıkışı sağlayan enkodör, devir başına 25 pulse üretir ve 5V besleme gerilimi ile çalışır. Dikey yönelime sahip olan cihaz, 2 milyon devir dayanıklılığına sahiptir. Manüel kontrol, veri giriş ve pozisyon takibi gerektiren endüstriyel cihazlar, kontrol panelleri ve ölçüm sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Encoder Type Optical
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Vertical
Output Type Voltage
Part Status Active
Pulses per Revolution 25
Rotational Life (Cycles Min) 2M
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V