RD335M400HFCBA
CAP ALUM3.3UF 400V 20% 8X12
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RD335M400
RD335M400HFCBA Hakkında
RD335M400HFCBA, NextGen Components tarafından üretilen 3.3 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uyumlu olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 85°C'de 8000 saat lifetime garantisi ve ±20% toleransgöz önüne alındığında, güç kaynakları, konverterler, filtreleme ve genel amaçlı elektronik devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 110 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V