RCS-1800-3000
CURRENT SENSE MAGNA 3000A:333MV
Seri / Aile Numarası
RCS-1800-3000
RCS-1800-3000 Hakkında
RCS-1800-3000, Aim Dynamics tarafından üretilen yüksek akım ölçüm için tasarlanmış bir akım sensörüdür. 3000A kapasitesine sahip bu MAGNA sensörü, AC akım ölçümleri için kullanılır ve 333mV ratiometric çıkış sağlar. Châssis montajı ile mekanik olarak sabit konumlandırılır. Tek kanallı çıkışı voltaj tabanlıdır. -20°C ile 105°C işletim sıcaklık aralığında ±1% doğruluk ile çalışır. 9V-36V beslenme gerilimine ihtiyaç duyar. Endüstriyel uygulamalar, güç yönetimi sistemleri ve akım izleme amaçlı kullanımı uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Current - Sensing 3000A
Number of Channels 1
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Part Status Active
Voltage - Supply 9V ~ 36V