RCP8002115/120VAC
RLY 8PIN DPDT 115VAC
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RCP8002115
RCP8002115/120VAC Hakkında
Carlo Gavazzi tarafından üretilen RCP8002115/120VAC, 8 pin octal soket tipinde genel amaçlı güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahip olup 10 amper kontakt kapasitesine ve gümüş alaşımı kontaklarına sahiptir. 120VAC coil voltajı ile çalışan bu non-latching röle, 95VAC işletme ve 38,8VAC release voltajlarına sahiptir. 250VAC veya 30VDC'ye kadar anahtarlama yapabilen cihaz, 30 ms işletme ve 20 ms açılış sürelerine sahiptir. Aydınlatmalı gösterge özelliği ile donatılmış olup -40°C ile 50°C arası sıcaklık aralığında çalışır. Kontrol devreleri, otomasyon sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygun olan bu rölenin parça durumu şu anda demode kalmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 95 VAC
Must Release Voltage 38.8 VAC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)