RBR3LAM40CTR
RBR3LAM40C IS LOW VF
Paket/Kılıf
SOD-128
Seri / Aile Numarası
RBR3LAM40C
RBR3LAM40CTR Hakkında
RBR3LAM40CTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen düşük ileri gerilim (Vf) Schottky doğrultma diyotudur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 40V maksimum ters gerilim derecesine sahiptir. SOD-128 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 550mV ileri gerilime ve 100µA ters kaçak akımına sahiptir. Hızlı iyileşme özelliği (≤500ns) ile anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve dirençli yükler için doğrultma devrelerinde kullanılır. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir. Not: Yeni tasarımlar için önerilmemektedir (Not For New Designs).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-128
Part Status Not For New Designs
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDTM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 3 A