RBR3LAM30ATFTR
AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Paket/Kılıf
SOD-128
Seri / Aile Numarası
RBR3LAM30AT
RBR3LAM30ATFTR Hakkında
RBR3LAM30ATFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen otomotiv sınıfı Schottky barrier diyottur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 30V maksimum reverse voltajında çalışır. SOD-128 yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 150°C'ye kadar işletme sıcaklığını destekler. 500ns'nin altında recovery süresine sahip olan bu fast recovery diyot, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve otomotiv elektrik sistemlerinde anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 50µA reverse leakage karakteristiği düşük güç tüketimini sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-128
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDTM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V