RBR3L40BDDTE25
LOW VF TYPE AUTOMOTIVE SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
RBR3L40BDDTE25
RBR3L40BDDTE25 Hakkında
RBR3L40BDDTE25, ROHM Semiconductor tarafından üretilen otomotiv uygulamaları için tasarlanmış Schottky doğrultucu diyottur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve maksimum 40V ters gerilim derecesi ile güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. 620mV maksimum ileriye gerilim (Vf) ile düşük enerji kaybı sağlayan bu bileşen, hızlı kurtarma özelliği (≤500ns) ve 150°C çalışma sıcaklığı ile çeşitli endüstriyel ve otomotiv devrelerinde uygulanabilir. Surface mount DO-214AC/SMA paketi ile kompakt tasarımları destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 3 A