RBR2MM60BTFTR
DIODE (RECTIFIER FRD) 60V-VR 2A-
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
RBR2MM60BTFTR
RBR2MM60BTFTR Hakkında
RBR2MM60BTFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 60V ters gerilim kapasiteli Schottky tip doğrultucu diyottur. 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, 500ns'den kısa hızlı geri kazanım süresi ile karakterizedir. Surface mount SOD-123F paketinde sunulan bu diyot, düşük ön yönlü gerilim düşüşü (580mV @ 2A) nedeniyle güç dönüştürme, anahtarlama güç kaynakları, LED sürücüler ve doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 150°C maksimum çalışma sıcaklığında, 100µA ters sızıntı akımı ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 2 A