RBR2MM40CTFTR
DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VR 2A-
Seri / Aile Numarası
RBR2MM40CT
RBR2MM40CTFTR Hakkında
RBR2MM40CTFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen hızlı geri kazanım Schottky doğrultma diyotudur. 40V ters voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile çalışan bu bileşen, 520mV ileri voltaj düşüşüne sahiptir. SOD-123F SMD paketinde sunulan diyot, 150°C'ye kadar çalışabilir. Hızlı anahtarlama uygulamaları, DC-DC konvertörleri, AC/DC güç kaynakları ve anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) gibi uygulamalarda kullanılır. 200mA üzerindeki akımlarda 500ns'den daha hızlı geri kazanım süresi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 2 A