RBR20BGE30ATL
30V, 20A, TO-252, CATHODE COMMON
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
RBR20BGE30
RBR20BGE30ATL Hakkında
RBR20BGE30ATL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen, Common Cathode konfigürasyonunda Schottky diyot çiftidir. Surface mount TO-252 (DPak) paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 30V ters voltaj ve 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 510mV forward voltage @ 10A ile düşük güç kaybı sağlar. 150°C junction sıcaklığına kadar çalışabilir ve 500ns'den daha hızlı recovery time'ı sayesinde fast recovery diyot olarak sınıflandırılır. AC-DC güç kaynakları, switched-mode power supplies (SMPS), ters akım koruması ve yüksek frekans anahtarlamalı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252GE
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 10 A