RBR1VWM60ATFTR
LOW VF, 60V, 1A, SCHOTTKY BARRIE
Seri / Aile Numarası
RBR1VWM60ATFTR
RBR1VWM60ATFTR Hakkında
RBR1VWM60ATFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 60V Schottky barrier diyottur. 1A ortalama doğrultma akımı ve 530mV forward voltage değeri ile düşük güç kayıpları sağlar. ≤500ns hızlı recovery time özelliğine sahiptir. Surface mount PMDE paketinde sunulan bu diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, anahtarlamalı güç kaynakları ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 75 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDE
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 1 A