RBR1L30ADDTE25
LOW VF TYPE AUTOMOTIVE SCHOTTKY
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
RBR1L30ADDTE25
RBR1L30ADDTE25 Hakkında
RBR1L30ADDTE25, ROHM Semiconductor tarafından üretilen automotive-grade Schottky diyotudur. 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle ve 480mV maksimum forward voltage ile düşük güç kaybı sağlayan bir doğrultucu diyotdur. 30V maksimum reverse voltage ile tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiğine sahip olup, 500ns'den daha hızlı switching hızına ve 200mA üzerinde reaktif özellikler gösterir. Surface mount PMDS paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv endüstrisi için tasarlanan uygulamalarda kullanılır. Anahtarlama devreleri, güç kaynakları ve doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 1 A