RBR15BM60ATL
RBR15BM60A IS SCHOTTKY BARRIER D
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
RBR15BM60A
RBR15BM60ATL Hakkında
RBR15BM60ATL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Schottky barrier diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyot içeren bu bileşen, 60V ters gerilim ve 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward gerilim değeri 7.5A'de 580mV'tur. Surface mount TO-252 (DPak) paketinde sunulan RBR15BM60ATL, switch-mode power supply (SMPS), DC/DC dönüştürücüler, adaptörler ve güç yönetimi uygulamalarında doğrultucu olarak kullanılır. Fast recovery özelliğine sahip bileşen, 150°C'ye kadar çalışabilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 7.5 A