RBQ30T45ANZC9
RBQ30T45ANZ IS LOW IR
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
RBQ30T45ANZ
RBQ30T45ANZC9 Hakkında
RBQ30T45ANZC9, ROHM Semiconductor tarafından üretilen TO-220-3 paketli Schottky diyot çiftidir. Ortak katot konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 15A ortalama doğrultulmuş akım ve 45V maksimum ters gerilim ile çalışır. 650mV maksimum ileri gerilim düşüşü (15A'de) ve ≤500ns hızlı kurtarma süresi sayesinde, güç kaynakları, invertör devreleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 150°C maksimum bağlantı sıcaklığında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220FN
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 650 mV @ 15 A