RBQ20BGE65ATL
65V, 20A, TO-252, CATHODE COMMON
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
RBQ20BGE65
RBQ20BGE65ATL Hakkında
RBQ20BGE65ATL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 65V/20A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akım değeri 20A olan tek çift diyod içerir. TO-252 (DPak) yüzeye monte paketinde sunulan komponent, maximum 630mV ileri gerilim düşümü gösterir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan RBQ20BGE65ATL, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 150°C maksimum bağlantı noktası sıcaklığında çalışabilir ve 200µA ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 65 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252GE
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 65 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 10 A