RBE2EA20ATR
HIGH EFFICIENCY TYPE, 20V, 2A, S
Paket/Kılıf
SOT-23-5 Thin
Seri / Aile Numarası
RBE2EA20A
RBE2EA20ATR Hakkında
RBE2EA20ATR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek verimli Schottky doğrultma diyot dizisidir. SOT-23-5 yüzey montaj paketinde bulunan bu bileşen, 2 bağımsız diyot içerir ve 20V ters voltaj kapasitesine sahiptir. Diyot başına 2A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanan bileşen, 390mV (1A'de) maksimum açık voltajına ve 700µA (20V'de) maksimum ters sızıntı akımına sahiptir. 125°C junction sıcaklığında çalışabilen ve 500ns'den az iyileşme süresine sahip bu komponent, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlama devreleri ve enerji yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 µA @ 20 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C
Package / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TSMD5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 1 A