RBE1KA20ATR
HIGH EFFICIENCY TYPE, 20V, 1A, S
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
RBE1KA20A
RBE1KA20ATR Hakkında
RBE1KA20ATR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek verimli Schottky diyot dizisidir. 2 bağımsız diyot içeren bu komponent, 20V maksimum ters gerilim ve diode başına 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast Recovery karakteristiği (≤500ns @ >200mA) ile düşük ön gerilim düşüşü (430mV @ 500mA) sağlayan bu bileşen, yüksek frekans anahtarlama uygulamaları, AC/DC güç kaynakları, inverter devreleri ve RF amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır. Surface mount 6-SMD (5 bacak) paketinde sunulan RBE1KA20ATR, 125°C'ye kadar çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C
Package / Case 6-SMD (5 Leads), Flat Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TUMD5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 430 mV @ 500 mA