RB532HS-30T15R
RASMID SERIES, 30V, 200MA, SOD-9
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
RB532HS
RB532HS-30T15R Hakkında
RB532HS-30T15R, ROHM Semiconductor tarafından üretilen bir Schottky doğrultma diyotudur. 30V ters voltaj kapasitesi ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. 0201 (0603 Metric) surface mount paketi ile PCB entegrasyonu için uygun olan bu bileşen, düşük ön voltaj düşüşü (500mV @ 100mA) sayesinde anahtarlama devreleri, güç kaynakları ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Küçük sinyal hızına sahip olan diyot, -40°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package DSN0603-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 100 mA