RB531VM-40FHTE-17
RB531VM-40FH IS SUPER LOW VF HIG
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
RB531VM
RB531VM-40FHTE-17 Hakkında
RB531VM-40FHTE-17, ROHM Semiconductor tarafından üretilen düşük forward voltage Schottky doğrultucu diyottur. 40V reverse voltage sınırlaması ile 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltage değeri 100mA'de maksimum 610mV'dir. SC-90 (SOD-323F) yüzeye monte paketi ile sunulur. Maksimum junction sıcaklığı 150°C'dir. Small signal hızlı anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC-DC konvertörleri ve analog devreler gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package UMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 100 mA